Firmamız

1975 yılında kurulan şirketimiz, Asia Minor Export-Import, bir aile şirketi olup yaklaşık otuz seneye yakın bir süre Türkiye’ye araba ve kamyon yedek parçası ve aksesüarları ihrac ve ithal etmekteyiz.  Otomotiv sektörün dışındada çalışmaktayız.  İstekleriniz ile ilgili bizimle temas kurabilirsiniz. 

 

Hedefimiz

Müşterilerimize en iyi kalite ürünler, en düşük fiyatlar, ve fevkalade hizmet vermek amacı ile çalışmaktayız.  Müşterilerimizin gözleri ve kulaklarıyız-yani, müşterilerimizin siparişlerini geçip, malı hiç görmeden yabancı bir depoya göndermiyor, özel bir titizlikle herşeyi bizzat kendimiz hazırlıyoruz.

 

 

Tedarik Ettiğimiz Malzemeler…

Orijinal parçalar, örneğin: AC/Delco, Caterpillar, Chrysler/Jeep, Cummins, Dana/Spicer, Echlin/United, Federal Mogul (Fel Pro, Moog, etc.), Ford, General Motors (GM), Hummer, Midland, Mopar, Motorcraft, Saginaw, Sachs, v.s.

 

Yan sanayi parçalar, örneğin: Bestop, Edelbrock, FP Diesel, Keystone, Omix-Ada (Jeep yedek parçalari), Rancho, Summit, Warn, v.s. 

 

Klasik araba parçalar, örneğin: Classic Industries, Danchuk, Mid America, Mustangs Unlimited, Original Parts Group, Year One, v.s.  

 

Oyun makinaları, örneğin: Bob’s Space Racers, Fun Equipment, Sammy USA, ve Skee Ball.

 

Fiyat İstekleri

Aşağıdaki bilgileri bildiriniz lütfen.

1) İmalatçı

           2) Parça numarası

Not: Eğer parça numarasını geçemiyorsanız, lütfen araç’ın şase numarasını (VIN) ve parça adını bildiriniz.

                      3) Miktar

 

Ayrıca, firmanız hakkında bilgi veriniz.

 

İletişim 

Telefon:        (973) 515-9145

Faks:            (973) 515-9144

e-mail:         info@asiaminorexport.com